Strona główna » O firmie

O firmie
       Miło nam gościć Państwa na stronach naszego sklepu internetowego dom-decor.pl. Systemy dekoracji elewacji, wnętrz i kreacji przestrzennych to od lat nasza stacjonarna działalność zarówno zakresie produkcyjnym jak i handlowym. Rozwój internetu i sprzedaży w sieci zainspirował nas jednak do stworzenia miejsca, gdzie z myślą o wygodzie naszych klientów możemy zaprezentować wiele produktów „dla domu” z szeroko pojętej branży budowlanej i dekoracyjnej. Nasza oferta „sieciowa” będzie stale modyfikowana i poszerzana, więc na pewno warto będzie tu „poklikać”. My zaś poprzez zarówno ofertę jak i rzetelną obsługę postaramy się sprostać najbardziej wyszukanym gustom i potrzebom klientów, których zadowolenie będzie naszą wielką satysfakcją.

       Dom Styl bazuje na wieloletniej pracy właściciela zarówno w branży dekoracji wnętrz, jak również dystrybucji materiałów budowlanych i wykończeniowych, który wiele lat temu bo w 1998r. wprowadzał na rynek Polski markowe produkty firmy Orac Decor. Dziś, w innym czasie i miejscu kontynuujemy nasze doświadczenia, nie tylko z tym produktem, rozszerzając ofertę asortymentową. Współpraca z producentami i dystrybutorami oferowanych w sklepie towarów jak i nasza oferta produkcyjna pozwala na szerszą obsługę klientów, którzy cenią sobie wygodę zakupów w sieci i czas. A czas....jak mówią, to pieniądz...:)


Zatem zapraszamy, u nas zakupy zawsze są udane.

 

 

W zakresie produkcyjnym oprócz standardowych profili elewacyjnych wykonujemy również profile nietypowe takie jak m.in. jednoelementowe portale nadokienne maskujące skrzynki rolet zewnętrznych, okapniki i dekoracyjne profile będące jednocześnie rynnami na balkony, tarasy czy loggie również do wykonania na określonej wielkości łukach poziomych. Takie rozwiązania znajdziecie Państwo tylko u nas. Ponieważ większość tych profili wykonujemy „na miarę” (do dł.nawet ok.2,8 mb) co stwarza utrudnienia w sprzedaży wysyłkowej zamówienia realizujemy obecnie tylko w firmie z odbiorem własnym. W tym asortymencie postaramy się w przyszłości również przedstawić ofertę pozwalającą na sprzedaż na stronach naszego sklepu. 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Wdrożenie i Hosting: KaBeo.net