Strona główna » Płatności i Koszty dostawy

Płatności i Koszty dostawyObecnie dostępną formą płatności jest wyłącznie przedpłata na konto polegająca na wpłacie odpowiedniej kwoty - wartości zamówienia - na rachunek sprzedającego podany na fakturze pro forma - do pobrania przy potwierdzeniu zamówienia bądź w danych kontaktowych, bowiem zamawiany przez klienta towar dla szybszej obsługi jest wysyłany w większości bezpośrednio od producentów i generalnych dystrybutorów  - model dropshippingu. W przypadku odbioru produktów Dom Styl w siedzibie firmy - możliwa jest zapłata gotówką przy odbiorze własnym. Koszty dostawy i terminy realizacji zamówień są szczegółowo określone w regulaminie sklepu a poniżej informacja skrócona.

Koszt dostawy do Klienta zamówionego towaru jest ryczałtowy i wynosi 35 zł lub 40 zł dla realizacji zamówień od jednego producenta (zamówienia zgodnie z pkt.9 ppkt.g) za wyjątkiem produktów - marek Q-line i Catherine Doyle, które są realizowane w jednej dostawie gdzie koszt wynosi 60 zł niezależnie od produktu oraz Dom Styl gdzie koszt wysyłki to 40 zł. Paczki małogabarytowe - Tylko numery posesyjne- numery na dom producenta Dom Styl to koszt wysyłki 15 - Poczta Polska.
W przypadku dostawy zamówienia produktów od 2 producentów –np. ORAC i NMC (w tym samym czasie) koszt wysyłki wynosi 80 zł - przy odpowiednim wyborze w trakcie konstrukcji zamówienia. Powyżej wartości 1500 zł opłata nie będzie naliczana. W przypadku zaś 3 producentów np-ORAC, NMC, Q-line koszt dostawy wynosi 120 zł. Powyżej wartości 2250 zł opłata nie będzie naliczana.
Towar każdego producenta jest wysyłany odrębnie.
Odbiór własny produktów Dom Styl - w siedzibie sprzedającego i właściciela serwisu jest bezpłatny.
Sklep pokrywa koszty dostawy do Klienta przy zakupach towarów wartości:

  • powyżej 550 zł - towar marki Creativa i Europlast również w dostawie łączonej,
  • powyżej 750 zł - towar jednego innego producenta/marki- wyjątkiem jest dostawa 2 producentów - Q-line i Catherine Doyle w dostawie łączonej jak podano w pkt.c gdzie jest to też powyżej 750,
  • powyżej 1500 zł - towar 2 producentów -np. ORAC i NMC...itd /za wyjatkiem Q-line i Catherine Doyle w dostawie łączonej gdzie jest to powyżej 750 zł i za wyjątkiem Creativa i Europlast gdzie jest to powyżej 550 zł,
  • powyżej 2250 zł - towar 3 producentów -np.ORAC, NMC, Q-line itd.....
  • Strony mogą na etapie akceptacji zamówienia uzgodnić inne korzystniejsze dla klienta warunki dostawy.
W konstrukcji zamówienia - Koszty dostawy wielu producentów Caherine Doyle i Q-line oraz Creativa i Europlast należy traktować jako jednego producenta.
Terminy dostaw są określone szczegółowo w pkt.12ppkt.e Regulaminu Sklepu.
 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Wdrożenie i Hosting: KaBeo.net